top of page

KOZMETIKA

Dohodnite si termín u našej kozmetičky cez instragam

 @petra_lulafactory  alebo telefonicky 0949 267 424

Platba možná len v hotovosti. 

5.jpg

KOZMETICKÉ OŠETRENIA

Naša kozmetika je výsledkom spojenia najnovších vedeckých objavov s prírodnými zložkami. Každý produkt je starostlivo formulovaný s ohľadom na potreby pleti a s cieľom dosiahnuť maximálnu účinnosť a bezpečnosť. S našou kozmetikou LARENS môžete očakávať tú najlepšiu starostlivosť o vašu pleť. 

Beauty Treatment

ČISTENIE PLETI

Špeciálna starostlivosť pre problematickú pleť s ozonizérom na dezinfekciu, skinscruberom na vytláčanie záhybov a pórov, sťahujúcou maskou a dezinfekčnou ampulkou. Trvá cca 1 hodinu.

Sheet Mask

LIFTING

Vypína jemné vrásky a dodáva pleti jemnosť a pružnosť. Začína sa hyaluronovou ampulou a galvanickou žehličkou s liftingovým sérom, a končí pleťovými bankami/ gua-sha  na lifting mimických vrások. Trvá cca 1 hodinu.

Facial Treatment

RELAXAČNÉ OŠETRENIE

Kombinuje relaxáciu s hudbou a masážou tváre, krku a dekoltu, s maskou a masážou rúk. Trvá cca 1 hodinu.

Acne Treatment

CHEMICKÝ PEELING

Používa ovocné kyseliny vhodné pre všetky vekové kategórie. Ideálny pre hydratáciu, mastnú pleť, vrásky, pigmentové škvrny a jazvy. Proces s kyselinami o koncentrácii 10% až 40% sa opakuje postupne. Po ošetrení nasleduje maska z morských rias. Bezbolestný proces, trvá cca 1 hodinu.

Snímka obrazovky 2023-10-08 o 13.01.41.png

C A R B O N P E E L

Vrstva tekutého uhlíka sa odstraňuje laserom, pôsobí až na spodný epidermis, efekt po carbonpeel ošetrení je okamžitý, nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu a ošetrenie je bezbolestné.

Sťahuje póry, odstraňuje nečistoty, zjemňuje pigmentácie, vyplňa vrásky, stimuluje kolagénové vlákna, má regeneračný a protizápalový účinok. Sedenie trva cca 1 hodinu.

Facial Treatment

HYDRATAČNÉ OŠETRENIE

Intenzívne hydratuje pleť, dodáva jej elastin a zanecháva ju žiarivú a hebkú. Obsahuje povrchové čistenie, parafínovú masku alebo Aqua minerals masku s hydratačným minerálnym sérom. Trvá cca 1 hodinu.

NAŠE KLIENTKY

bottom of page