top of page

PMU LASER

Dohodnite si termín na 0949 267 424 alebo priamo cez Instagram @removal_pmu_tattoo 

Platba možná len v hotovosti. 

Snímka obrazovky 2023-10-08 o 13.01.21.png

LASEROVÉ ODSTRAŇOVANIE TRVALÉHO MAKE-UPU

V našom salóne ponúkame bezpečnú a efektívnu metódu odstránenia trvalého make-upu pomocou laserových impulzov.

7.png

PRINCÍP

Pri odstraňovaní trvalého make-upu laserom sa využíva koncentrovaný lúč laserového svetla, ktorý postupne rozkladá pigment umiestnený v koži. Tento proces je šetrný k pokožke a umožňuje presné cielenie pigmentu bez poškodenia okolitého tkaniva. Laserové impulzy postupne rozpúšťajú pigment, čím umožňujú jeho prirodzenú absorpciu organizmom. To vedie k postupnému vyblednutiu trvalého make-upu.

4.png

FREKVENCIA

Optimálna frekvencia ošetrení závisí od farby, typu a hĺbky pigmentu. Vo väčšine prípadov sa odporúča séria 3 až 6 ošetrení s intervalom 4 až 6 týždňov medzi jednotlivými sériami. Tento postup umožňuje koži dostatočný čas na regeneráciu a minimalizuje riziko nežiaducich účinkov. 

2.png

PRIEBEH

Po konzultácii a vyhodnotení vašich individuálnych potrieb sa postup začne prípravou pokožky, ktorá môže zahŕňať čistenie a aplikáciu anestetika na minimalizáciu nepríjemnosti. Následne sa začne aplikáciu laserových impulzov na ošetrovanú oblasť. Celý proces je kontrolovaný a sledovaný s cieľom dosiahnuť optimálne výsledky. Po ukončení sedenia sa aplikuje upokojujúci krém na pokožku a poskytne sa pokyn o ďalšej starostlivosti

Facial Oil

STAROSTLIVOSŤ

Pre najlepší výsledok je podstatná spolupráca medzi klientom a nami. Preto treba dodržiavať všetky naše rady a odporúčania.
V deň procedúry nie je vhodné konzumovať teplé nápoje (káva/čaj) a jedlo. Je potrebné ošetrované miesto zachladzovať najlepšie každých 60 minút.
Počas 72 hodín nenavštevovať bazény, sauny, solária, necvičiť, predchádzať prehriatiu organizmu, nevystavovať sa slnku, nepoužívať dekoratívnu kozmetiku

Skin Biopsy

KONTRAINDIKÁCIE

Tehotenstvo a dojčenie.

Cukrovka, vysoký krvný tlak, zvýšená teplota.

Epilepsia, psoriáza, zápal pečene.

Herpes, HIV, hepatitída, HBV, HCV.

Foto citlivosť a alergia na slnko.

Opálená pokožka a samoopalovacie prípravky.

Poruchy lymfatického systému.

Vyoperované prsné žľazy (nutná konzultácia s lekárom)

Užívanie: fotosenzibilných prípravkov, retinoidy (2 týždne pred procedúrou), steroidy, roaccutane, prípravky s obsahom izotretinoinu(6 mesiacov pred), lieky na riedenie krvy.

Applying Face Oil

MEDZI SEDENIAMI

Tetovanie bledne postupne od procedúry ku procedúre. Preto je veľmi dôležité ako dopomôžete tomuto procesu.
Počas 6 týždňov medzi ošetreniami treba:
Piť lymfatický čaj 1 až 2 poháre denne
Rozprúdiť lymfatický systém cez ktorý prebieha očista organizmu od mikročiastočiek pigmentu a to najlepšie dosiahneme cvičením.
Používať SPF faktor 50.

NAŠE KLIENTKY

bottom of page